Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KV AICC Plzeň - 1. října 2016      

Greise byla také úspěšně zbonitována. DKK A/A.


 

Výcvikový tábor - Melchiorova Huť - září 2016

Tábory pořádá klub AICC, v roce 2016 ve spolupráci s etoložkou Michaelou Šedivou.


 

 

 

 

 

 

Jsou již přidávány fotečky vrhu C z jejich domovů do sekce Odchovy

a těšíme se naKV v Horní Bečvě 3. října,

kde se s některými uvidíme.

 

.

 

Vrh C - už nám byly 4 týdny

Vrh C 

  21. května 2015  se Anseice narodilo 6 feneček.


 

Více v sekci Výstavy 2015.


 


 

Fota v sekci Výlety 2013


 

Fota v sekci Výlety 2013


 

Fotky v sekci: A jiné akce


 

Více v sekci Výstavy 2013


 

Fotky Arisu viz. Odchovy - Arisu ...  


 


 


 


 

  

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 


 


 


 

-


 


 

20. až 27. srpna   Dovolená

Kam na dovolenou? Co s našimi pejsky? Tyhle a jiné otázky jsme řešili celé jaro. Až najednou v časopise Svět psů 6/2011 na straně 42 čteme: Vítej v OREA Wellness Hotelu Santon, pejsku! A bylo rozhodnuto. Je to PET FRIENDLY HOTEL a pejsky všech velikostí ubytovává zdarma. Všichni se tam na ně usmívali, dokonce i pokojské. Hotel leží na břehu brněnského přehradního jezera, možností na procházky sposuta. V hotelu byli Asogi i Gan velmi hodní, a když páníčci šli do Wellness centra vzorně čekali na pokoji. Jen bylo velké horko, které komplikovalo naše výlety. Také jsme jeli do Polska navštívit chovatelskou stanici Halne Wzgórze. Je to moc pěkná stanice.  Zdá se, že i přesto, že  tam mají hodně pejsků, je o všechny kvalitně postaráno. Mají prostorná ubytování s výběhy a výhledem na prostor před domem. Moc pěkné.


 


 

3. 7. 2011  Prázdninové setkání v Melchiorově Huti bylo zrušeno.

Těšili jsme se, co se dá ale dělat.  Počasí stejně nestojí za nic, takže to vlasně ani nevadí.  Snad to neodradí organizátory ani účastníky od náhradního programu třeba v září. Obávali jsme se, že kvůli hárání naší slečny se nám to zkomplikuje. Jenže ona si nějak dává načas. Tak jsme si udělali  výlet sami. Sice nám pršelo cestou tam i zpět, tam se nám však počasí vydařilo.  Konstantinovy Lázně - Gutštejn (další foto v sekci výlety)


 


 


 

 


 


 


 

 


 

.

 


 


 

.7.9.2010

Konečně zas někam pojedeme! V sobotu ráno razíme směr Kolín, na sraz Haguro No Kaigou. Chtěli jsme jet v srpnu na výcvikový tábor AI, ale přišlo do toho mimčo Ganky. Nakonec přišla ještě nemoc. Snad nám tohle vyjde. Odpoledne je ještě členská schůze KCHMPP. Vše je pro nás nové. Uvidíme, ale už teď se těšíme, že se setkáme s ostatními. Gan je sice ještě malá, očkování, která zatím má, by však měla stačit, dle naší veterinářky. Akci nám doporučila.


 

 


  

TOPlist
aktualizováno: 30.12.2016 13:04:44