Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2011

5. března   XVI. JIHOČESKÁ OBLASTNÍ VÝSTAVA - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík

Gan jela na svoji první výstavu. Musela předtím trochu trénovat vstup do některých budov atp. Potřebovala se v tomto směru  trochu otrkat. Vstup do haly dopadl dobře. Asogi byl v kruhu hned první. V mezitřídě dostal výborný, ale bez umístění. Panu rozhočímu se nezdála jeho poněkud delší srst na ocase a límci. Naše Gan se mu však líbila, tak jí dal umístění velmi nadějná 1 a poslal ji do dalšího kola s tím, že musí běhat, protože je nevyběhaná. Bez dalšího kola bych se obešla, protože jsem toho měla docela ten den dost. V soutěži o nejlepší dorost byla stejně obrovská konkurence. No, a ještě jsme byli přihlášeni do soutěže o nejlepší pár. Ukázalo se, že na to jsme nebyli vůbec připraveni. Říká se však, že chybama se člověk učí.


 

17.dubna  1.KLUBOVÁ VÝSTAVA AICC - PRAHA

Rozhodčí: Miroslav Václavík

Myslím si, že 1. klubovka AICC se vydařila, ať už se to týká organizace, účasti i počasí. I když s veselou jsme domů neodjížděli. Hlavně kvůli tomu, jak dopadla bonitace Asogiho. Ani výsledky z výstavy nic moc. Co se ale dalo čekat, když jsme si tam vezli dva pejsky v línání? Při posuzování Asogiho bylo nejhorší měření. Není zrovna největší a ještě nechtěl dobře stát. Při bonitaci už nastoupil na měřící prkno ve správném postoji a hned měl o 1,5cm více. Ten den se pan rozhočí při měření pěkně zapotil. Všichni v mezitřídě dostali velmi dobrý s umístěním, Asogi VD3. Jinak si myslím, že Asogi má úplně jiné zájmy... Gankyou nám sice vyrostla k naší spokojenosti, ale kvůli kožíšku šla až na konec řady, kde už ani pořadí není, s oceněním VD. Jinak oba mají dobrý pohyb , pevný hřbet, správný zkus atd.


 

 

20. května  KRAJSKÁ VÝSTAVA - PLZEŇ

Rozhodčí: Andraš Polgár

Tak jsme jeli na Asogiho pravděpodobně poslední výstavu. Je to od nás jen kousek a o nic nejde. Byla to opět taková směs dojmů. Así se panu rozhočímu velmi líbil, dostal V2. A panička dostala kázání, protože špatně zvládá psa. Asogi, pro mě docela nečekaně, se pěkně předvedl, spíše nepředvedl. V kruhu s ním byli ještě dva psi a on na ně nepěkně reagoval. Od té doby oba mají, na doporučení pana rozhodčího, stahovací obojek. Gan v té době ještě nebyla v úplně nejlepší kondici, přesto dostala V1 a vítěze třídy. Věděla jsem však, že odpoledne nemáme šanci. Teď jsem byla ráda, že to mám za sebou. S Asím bych už ten den do kruhu nevlezla.

Tak jsme čekali na odpoledne. Viděli jsme soutěže Dítě a pes a další, účastnili soutěže  Nejlepší mladý jedinec. Fandili jsme přátelům a jejich pejskům Ryuuovi a Jessovi v soutěži o nejlepšího jedince V. a IX. skupiny FCI.


 

6. listopadu    XXI. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - PRAHA

Rozhodčí: Karel Hořák

Letos naše poslední výstava. Už více jak půl roku jsme na žádné nebyli, stále si připadám jak začátečník.  Vystavovat jsme jeli pouze Gankyou. Asogi už na výstavy jezdit nebude. Sanjiho jsme přihlásit nemohli, čekali jsme na PP z Polska. A Anseika ještě na výstavy nemůže. Sanji jel s Gan jako doprovod a také aby "viděl, co ho čeká".  Obavy byly jako vždy veliké. O to však byla větší radost, když Gan dostala V1 a CAJC. V kruhu šlo vše tak rychle, že jsme ani nepostřehli, že už soutěžíme o BOJe. To však vyhrál žíhaný Achiko. Rozhodčí nám pogratulovat s tím, že pes je pes. My měli stejně ooooobrovskou radost.  Fotky se nám moc nevydařily.

 

TOPlist
aktualizováno: 30.12.2016 13:04:44